تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

آموزش ورود به سی پنل cPanel

امروز با آموزش ورود به سی‌پنل cPanel به زبان ساده در خدمتتون هستیم. سی‌پنل یک برنامه مدیریت هاست یا میزبان می‌باشد.

در گام اول بصورت بسیار ساده بعد از نام سایتتون در بالای صفحه مرورگرتون گزینه سی پنل رو وارد نمایید بصورت زیر Yoursite/cpanel بعد صفحه ذیل باز می‌شود که با وارد کردن نام کاربری Username و پسورد Password و زدن کلید Log in می‌توانید به سادگی وارد سی پنل خود بشوید. نام کاربری و پسورد را باید از منبعی که هاست رو برای شما فراهم کرده، بگیرید.

بعضی اوقات ممکن است که وقتی می‌خواهید سی پنل رو باز کنید با این پیغام مواجه بشید که صفحه مورد نظر امن نیست، مانند عکس پایین جای هیچگونه نگرانی نیست ابتدا گزینه ADVANCED که روی عکس مشخص شده را می‌زنید.

بعد در قسمت گزینه … Proceed to را مطابق عکس انتخاب می‌کنید و خواهید دید که به صفحه سی پنل که در بالا گفتیم وارد می‌شوید.

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info