تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

طراحی سایت مشاغل خانگی و آزاد

امروزه بسیاری از افراد علاقه مند هستند که در حوزه ای که علاقه مند هستند و استعداد و توانایی دارند فعالیت کنند . بسیاری از این شغل ها کسب و کارهایی بسیار نوپا هستند که شاید در ابتدا بسیار سود ده و پربازده نباشد اما رفته رفته بازار خود را یافته و توسعه می یابند. درحال حاضر بسیاری از مشاغل خانگی برای معرفی و عرضه ی محصولات خود به افراد به طراحی یک سایت جامع از کالا ها و محصولات خود رویآورده اند. این کار باعث معرفی خود شخص و محصولات مورد ارائه خواهد شد و نیز باعث افزایش مشتریان که به کالا و خدمات شخص نیاز دارند خواهد شد.

 

شاید پیش از این بسیاری از افراد که در حوزه های مختلف استعداد و توانایی داشتند از اینکه از کجا شروع به کار کنند اطلاعی نداشتند و از روش ها و مسیر پیش رو آگاهی نداشتند. اما طراحی سایت مشاغل خانگی و آزاد به کمک این گروه از افراد آمده است. بسیاری از مشاغل خانگی که شاید عمده ی آنها در حوزه ی صنایع دستی و یا غیره باشند قدرت حظور و مطرح کردن خود را یافته و از این طریق قابل عرضه و ارائه به عموم مردم را یافته اند فرصتی که شاید تا پیش از طراحی سایت مشاغل خانگی برای این افراد فراهم نبوده است .

 

امکانات و ویژگی های طراحی سایت مشاغل خانگی

اینگونه سایت ها چون درحال معرفی کالا و محصولا به مردم هستند باید یک ظاهر عموما ساده و با کمترین پیچیدگی را دارا باشند تا بتوانند بیشترین رضایت عمومی افراد را داشته باشند. همچنین ویژگی بسیار مهمی که باید به ان توجه داشت سرعت لود و بارگزاری صفحات سایت است که باید سرعت مناسب و بالایی را داشته باشند تا کاربران برای مشاهده ی محصولات با کمترین زمان و بیشترین اطلاعات محصولات مواجه شده و اقدام به ثبت و سفارش خرید کنند. امکانات ثبت و سفارش محصول نیز از جمله مواردی است که باید در طراحی سایت مشاغل خانگی و آزاد به ان توجه داشته باشید تا افراد بتوانند به صورتآن لاین اقدام به خرید نمایند . امکان نظر خواهی برای هر محصول نیز میتواند گزینه ی مناسبی برای تولید کننده باشد تا با مواجه شدن با عموم نظرات افراد و رفع نقایص احتمالی به بهبود عملکرد خود بپردازند و محصول با کیفیت تری تولید گردد. ایجاد یک گالری تصاویر از مجموعه ی اقلام به همراه توضیحات درمورد هرکالا از جمله مواردی است که بسیار لازم و ضروری است و باید به آن توجه شود. 

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info