تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

لزوم طراحی سایت حرفه ای

با افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و به وجود امدن رقیبان متعدد در هر حرفه ، طراحی سایت حرفه ای  در تمامی حیطه ها امری ضروری به نظر می رسد. شرکتها جهت معرفی فعالیتها و خدمات خود در دنیای مجازی نیاز به سایتی با تعدادی صفحات دارند. سایت مکانی اختصاصی جهت معرفی خدمات این شرکتها می باشد. به کلیه مراحل  طراحی سایت حرفه ای یک سایت اعم از طراحی قالب ویژه، تنظیم فونت، عکس ها، طراحی آیکون های خاص و انیمیشن های جذاب و … طراحی سایت گفته می شود. در طراحی سایت حرفه ای، خلاقیت در طراحی و ارائه خدمات پس از طراحی همچون بهینه سازی سایت و پشتیبانی آن بسیار حائز اهمیت است که شرکت وب سازان خزر این امکانات را برای متقاضیان خود فراهم می آورد. پروژه توسعه وب سایت فرآیندی است که با کشف هدف شروع می شود و بهترین شیوه و تجربه را برای کشف راه حل بکار می گیرد.

 

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info