تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

بهینه سازی سایت

سئو یا بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو به معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که موجب می شود سایت شما در کلمات مد نظر شما در صفحه اول قرار گیرد و به همین سبب میزان بازدید از سایتتان افزایش یافته و به طبع آن میزان فروش شما بهبود میابد .
در مباحث طراحی سایت و سئو وب سایت ، باید کلمه ای از انتخاب کنید که هر چه بهتر شما را به هدفتان برساند کلماتی که ضمن مرتبط بودن به سایتتان میزان جستجوی آنها نیز زیاد باشد و همچنین از لحاظ هزینه و زمان برایتان مقرون به صرفه باشد .مسلما انتخاب کلمات یک بخشی همانند سایت ، فرش و .. امری بسیار مشکل است زیرا طراحی سایت های زیادی وجود دارد که از این کلمات در آنها استفاده شده است ، همچنین می توان بیان نمود ، سئو سایت در این کلمات نمی تواند کاربر هدفمندی را وارد سایت شما کند .

برای مثال اگر شما در زمینه کتاب های دانشگاهی فعالیت دارید ، کار بر روی کلمه کتاب چندان برای شما مثمر ثمر نخواهد بود . فردی که کلمه کلیدی کتاب را جستجو می نماید ، هدف مشخص ندارد و نمی توان متوجه شد که به دنبال چه نوع کتابی است ، کتاب شعر ، کتاب دانشگاهی ، کتاب رمان ، کتاب خارجی و … . همچنین شاید به دنبال فروش کتاب های خود باشد به همین علت حتی اگر در نتایج بر روی سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شما شود ، به محض اینکه متوجه شود زمینه فعالیت شما با درخواست او متفاوت است ، سریعا سایت شما را ترک می نماید .

پس یافتن کلمه مناسب برای این کار امری بسیار مهم است که نیاز به آنالیز زمینه کاری شما دارد . همچنین مبحث مهم دیگری که در سئو باید بررسی شود ، رقابت کلمات است .
در شرکت وب سازان این امر با دقت و مهارت بالایی انجام می شود .کادر حرفه ای وب سازان در تمامی مراحل طراحی وب سایت در مازندران از جمله بهینه سازی و سئو سایت شما مطابق با تکنولوژی های روز پیش رفته و موجب افزایش روز به روز بازدید و فروش شما می شود .

پس از اطلاع کامل از زمینه فعالیت شما ، رقبای شما را بررسی نموده و با توجه به میزان جستجو و رقابت کلمات ، لیستی از کلمات کلیدی مناسب را در اختیار شما قرار می دهند . کلماتی که فعالیت بر روی آنها مسلما بازدید کننده هدفمندی را به سایت شما آورده و در افزایش درآمد شما تاثیر قابل توجهی را می گذارد .

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info