تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

سئو و بازاریابی سایت

امروزه شرکت ها و سازمان ها جدا از این که در چه حوزه و مکانی فعالیت می کنند و یا اینکه چه مشتریانی دارند اکثرا برای خود یک وب سایت طراحی کرده اند .اکثر این شرکت ها درون وب سایت هایشان به معرفی خود و رزومه کاری خود پرداخته اند و خدمات و محصولات و نمونه کار های خود را در معرض نمایش می گذارند .تا این جای کار را اکثر شرکت ها و سازمان ها انجام داده اند منتها شاید به جرات بتوان گفت که این فقط 10 درصد کل فعالیتی است که این شرکت ها می توانند در دنیای اینترنت انجام دهند در واقع 90 درصد مابقی که می تواند باعث بازدهی برای کسب و کارها شود اکثر انجام نمیدهند .

ما اسم این 90درصد باقی مانده را تبلیغات در دنیای اینترنت و جذب بازدید کننده می گذاریم در واقع اکثر صاحبان مشاغل به داشتن یک وب سایت خوب و زیبا فکر می کنند ولی در مورد اینکه آیا وب  سایتشان روزانه بازدید می شود یا خیر توجهی ندارند .به نظر ما وب سایت بدون بازدید کننده مانند خودرو بدون سوخت می ماند که هیچ هنری ندارد .

رسالت اصلی وب سایت معرفی کسب و کار به مشتری است  و این امر محقق نمی شود مگر اینکه وب سایت ما دیده شود .

اما عواملی که می تواند باعث دیده شدن وب سایت در دنیای اینترنت شود متفاوت است ، از شبکه های اجتماعی گرفته تا ایمیل مارکتینگ و تبلیغات در سایت های پر بازدید و آگهی نامه ها اینترنتی . با توجه به تجربه ما که مجری طراحی سایت  می باشیم یکی از روش های که می تواند با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای شرکت ها داشته باشد قرار دادن وب سایتشان در رتبه های برتر موتور های جستجو می باشد ، قرار دادن وب سایت در صفحه ی اول گوگل را اصطلاحا سئو می گویند .

تجربه ثابت کرده است ، افرادی که از طریق موتورهای جستجو ما را پیدا می کنند تا حد زیادی می توانند مشتری ما باشند و از ما خرید کنند .در واقع به جرات میتوان گفت پر بازده ترین روش تبلیغات در دنیای اینترنت به اذعان اکثر کارشناسان ، بهینه سازی برای موتور های جستجو می باشد .شرکت وب سازان خزر که مجری بهینه سازی سایت دربابل می باشد تا کنون برای شرکت های متعددی این فرآیند را به صورت کامل انجام داده است و تجربیات خوبی در این زمینه بدست آورده که شما می توانید جهت اطلاع از کم و کیف فعالیت های این شرکت به وب سایت مراجعه کنید.

در واقع یک پروژه سئو را نمیتوان به چشم یک ابزار تبلیغاتی زود بازده نگاه کرد ولی میتوان آن را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت پنداشت که در ابتدا ممکن است صرفا هزینه داشته باشد ولی در آینده ای نه چندان طولانی میتواند بازخورد بسیار عالی را برای صاحبان کسب و کار همراه داشته باشد.

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info